Jakie konto bankowe dla młodych wybrać? Ranking kont młodzieżowych 2021

konto dla młodych

W obecnych czasach posiadanie własnego konta bankowego z całą pewnością jest bardzo istotną kwestią dla wielu osób. Wśród nich można wymienić zarówno dorosłych, jak i młodzież. Wiele osób zastanawia się, jakie konto bankowe założyć dla młodego człowieka. Warto się tego dowiedzieć oraz poznać ranking kont młodzieżowych 2021.

eKonto możliwości

Wśród najbardziej popularnych kont dla młodzieży z całą pewnością można wymienić takie konto jak eKonto możliwości, które może zostać założone w mBanku. Bank posiada bardzo atrakcyjną ofertę przeznaczoną dla młodych ludzi, z której warto skorzystać podczas zakładania konta. Opłata za prowadzenie tego rodzaju konta wynosi zero złotych. Oprócz tego nie płaci się również za korzystanie z karty do konta oraz za wykonywanie przelewów internetowych. Wypłaty z bankomatów w tym przypadku są zupełnie darmowe. Konto nie jest połączone z kontem rodzica. Z całą pewnością jest to bardzo dobra oferta przeznaczona dla wszystkich młodych ludzi.

Konto dla Ciebie GO!

Kolejnym polecanym kontem dla młodzieży z całą pewnością jest „Konto dla Ciebie GO!”, które można założyć w takim banku jak Credit Agricole. Bez wątpienia jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla wielu osób, dlatego warto się nad nim zastanowić. Opłata za prowadzenie konta wynosi zero złotych. Oprócz tego nie są również pobierane żadne opłaty za korzystanie z karty czy też wypłacanie gotówki z bankomatów, jeśli znajdują się one w siedzibach banku.

W tym dziale  Olej syntetyczny, półsyntetyczny czy mineralny? Jaki wybrać w 2022?

Konto z Lwem Mobi dla nastolatka

Wśród polecanych kont bankowych dla młodzieży można również wymienić „Konto z Lwem Mobi dla nastolatka”, które możliwe jest do założenia w takim banku jak ING Bank Śląski. Opłata za prowadzenie konta wynosi zero złotych. Bank również nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z karty wydanej do konta, jednak tylko w przypadku osób poniżej dwudziestego szóstego roku życia. Oprócz tego w ofercie banku można również znaleźć w pełni darmowe przelewy.

PKO Konto Pierwsze

Kolejnym polecanym kontem dla młodzieży z całą pewnością będzie „PKO Konto Pierwsze”, które można założyć w banku PKO Bank Polski. Bez wątpienia jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich nastolatków, dlatego warto się nad nim w szczególny sposób zastanowić. Opłata za prowadzenie konta wynosi zero złotych. Oprócz tego nie są pobierane żadne kwoty za użytkowanie karty wydanej do konta, jeśli wykonane zostaną co najmniej dwie transakcje kartą. Przelewy internetowe także można wykonywać bezpłatnie.

Konto Jakie Chcę dla młodych

Wśród polecanych kont dla młodzieży można również wymienić „Konto Jakie Chcę dla młodych”, które oferowane jest przez taki bank jak Santander Bank Polska. Przez bank nie są pobierane żadne opłaty za prowadzenie konta. Darmowe również jest użytkowanie karty, jeśli zostanie przeprowadzona co najmniej jedna transakcja kartą lub blikiem. Oprócz tego w pełni darmowe są również przelewy internetowe, a także wypłaty z bankomatów.

W tym dziale  Praca zdalna od 7 kwietnia 2023 – jakie zmiany czekają na pracodawców i pracowników?

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.