Samsung Galaxy S22 Ultra – wady i zalety

Telefon komórkowy

Wybór smartfona to temat, który zawsze po jakimś czasie wraca. Nie ma w końcu urządzeń, które są w stanie spokojnie służyć przez długie lata. W każdym przypadku można rozmawiać o wadach i zaletach. Zresztą przyjrzyjmy się sytuacji na przykładzie tego, co zapewnia Samsung Galaxy S22 Ultra.

Wady i zalety Samsunga Galaxy S22 Ultra

Możemy mówić o modelu, z którym wiążą się spore aspiracje. Niemniej jednak aspiracje niekoniecznie mają przełożenie na końcowy efekt. W przypadku Samsunga Galaxy S22 Ultra można rozmawiać o nie do końca spełnionych celach.

Jeśli ktoś twierdzi, że telefon jest jedyny w swoim rodzaju, nie ma w tym niczego dziwnego. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, adaptacyjną częstotliwość ekranu czy wszechstronny rysik. Trudno narzekać i na pewno można opowiadać o usatysfakcjonowaniu tych, którzy czekali na ideał i niedościgniony wzór. Z drugiej strony smartfon nie kończy się zdjęciach, częstotliwości ekranu i rysiku. Na tym też nie kończą się zalety tego urządzenia. Możemy także mówić o modelu, którego potencjał multimedialny jest po prostu ogromny. Na tym też nie kończą się zalety tej propozycji. Samsung Galaxy S22 Ultra to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy rozglądają się za multimedialnymi potworami. Samsung Galaxy S22 Ultra to bardzo dobry wybór dla osób, które żyją z pokazywania się w mediach społecznościowych. Zresztą osoby kreatywne z pewnością są w stanie błyskawicznie to dostrzec.

W tym dziale  Jaki jest koszt pozycjonowania sklepu internetowego - sprawdź!

Z drugiej strony to nie tak, że mamy do czynienia ze smartfonem, który nie jest w stanie przyciągnąć osób konserwatywnych. Wystarczy zwrócić uwagę na stylistykę – nie ma przypadku w tym, że możemy określić ją klasyczną i minimalistyczną. W oczy rzuca się też to, że wygląd nawiązuje do telefonów biznesowych. Nawiązanie to można nazwać odniesieniem się do dziedzictwa Galaxy Note. Stworzenie telefonu biznesowego może być różnie odbierane, ale na pewno plusem jest łączenie klasycznego wyglądu z najnowszą technologią i nowoczesnym podejściem do tworzenia filmów i zdjęć. Klasyka ciągle jest w cenie!

Musimy także pamiętać o tym, że podczas korzystania ze smartfona może wydarzyć się wiele niespodziewanych zdarzeń. Czy może w przypadku Samsunga Galaxy S22 Ultra nie trzeba o tym pamiętać? Galaxy S22 Ultra ma ramę wykonaną ze stopu określanego jako Armor Alumunum. Krótko mówiąc, jest to aluminium pancerne. Jeżeli informacje producenta mają pokrycie w rzeczywistości, mamy 40% wyższą odporność na zginanie i 30% lepszą na zarysowania. Ponadto przód i tył zabezpiecza szkło Gorilla Glass Victus+.

Zalet jest sporo i prawdopodobnie można coś dodać, ale wypada też pamiętać o wadach. Wadą jest choćby ładowanie – szybkie, ale moc to jedynie 45 W. Skoro jesteśmy przy ładowaniu, poszukiwanie ładowarki w zestawie nie jest dobrym pomysłem – ładowarka nie jest częścią oferty! Do tego brak złącza 3,5 mm i slotu na kartę pamięci czy wysoka cena. Jakość musi swoje kosztować, ale zawsze można przesadzić.

W tym dziale  Jak wybrać odpowiednią franczyzę dla swojego biznesu?

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.