Walentynki

Prezerwatywy

14 lutego to data pełna magii, zwłaszcza dla zakochanych par. W tym niepowtarzalnym dniu wszyscy zakochani mają szansę na to, żeby w niepowtarzalny sposób wyznawać swoje uczucia.

Co warto wiedzieć o Walentynkach?

W okresie walentynkowym witryny oraz kwiaciarnie przepełnione są czerwonymi sercami, kwiatami, pluszowymi misiami oraz czerwonymi różami. Wiele osób zastanawia się, skąd wzięły się Walentynki i w jaki sposób spędzić ten romantyczny czas z ukochaną osobą. Według legendy Św. Walenty udzielał ślubu młodym zakochanym mimo zakazu cesarza, przez co został zamknięty w więzieniu. W tamtym trudnym dla niego czasie poznał córkę strażnika, w której od razu się zakochał. Dziewczyna dzięki jego miłości odzyskała utracony wcześniej wzrok. Niestety władcza Klaudiusz nie zaakceptował miłości tej pary i skazał Walentego na śmierć poprzez ścięcie. Przed swoją śmiercią Walenty napisał list do swojej ukochanej. Co ciekawe, do naszego kraju walentynki dotarły w latach 90. XX wieku. Od samego początku święto to nie miało wielu zwolenników, a nawet miało swych przeciwników. Nasi rodacy uważali ten dzień za zamerykanizowane święto, które jest w Polsce zbędne i sprzeczne z tradycją. Jednakże wraz z upływem lat coraz więcej ludzi przekonało się jednakże do tego zwyczaju i z radością czci Walentynki.

W tym dziale  Jak zabezpieczyć delikatne przedmioty przed wysyłką?

Prezent na walentynki

Na Walentynki wystarczy drobny, niedrogi upominek podarowany prosto od serca. Okazuje się, że najpopularniejszym upominkiem są walentynkowe kartki zrobione własnoręcznie bądź kupione w sklepie. Najistotniejsze jest to, żeby zawarte w nich wyznania miłości zawsze były szczere oraz prawdziwe. Nie trzeba przepisywać oklepanych wierszyków, żeby w łatwy i sposób wyrazić swoje uczucie względem ukochanej osoby. Warto zaznaczyć, że oprócz kartek na Walentynki popularne są też różnego typu czekoladki. W sklepach internetowych oraz stacjonarnych dostępne są one w różnych formach. Bardzo ważne jest to, że takie czekoladki cały czas mają moc afrodyzjaków. Smak czekolady jest uwielbiany przez praktycznie każdą osobę.

Walentynki a prezerwatywy – kampania prowadzona przez największe firmy

Z okazji zbliżających się Walentynek, największe firmy produkujące prezerwatywy startują z kampanią. Jej celem jest zachęcenie ludzi do patrzenia na seks bez stereotypów oraz ograniczeń. Jest to inkluzywny przekaz, który mówi o szacunku dla różnych typów miłości, nieocenianiu oraz nieprzejmowaniu się opinią innych ludzi. Kampania tego typu prowadzona jest w telewizji oraz w internecie. Nawiązana jest współpraca z najsłynniejszymi infuencerami. Misją tej kampanii jest zapewnienie dostępu do szczęśliwego oraz bezpiecznego seksu. Z tego powodu w czasie Walentynek firmy produkujące prezerwatywy przekonują, iż każdy może i powinien kochać, tak jak to lubi. Powodem do powstania tej kampanii jest to, że w wielu kręgach seks nadal jest tematem tabu, nawet w przypadku długoletnich związków.

W tym dziale  Jak robić bezpieczne zakupy w zwykłym sklepie

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.